03:55=Холодніше не буває!
03:56=Пограйся з цим
03:57=Утиліта

; Weapon Descriptions (use | as line breaks)
04:00=Атакуй ворогів використовуючи просту гранату.|Вона вибухне як тільки її таймер доходить до нуля.|1-5: Вистав таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше
04:01=Атакуй ворогів використовуючи кластерну|бомбу. Вона розділиться на менші бомби|коли таймер досягає нуля.|1-5: Вистав таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше
04:02=Атакуй ворогів балістичним снарядом,|на політ якого впливає вітер.|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше
04:03=Запусти вибухонебезпечну бджолу, яка|полетить до вибраної цілі. Не стріляй на|повну силу щоб поліпшити її точність.|Курсор: Вибери ціль|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше
04:04=Атакуй ворогів використовуючи рушницю з двома|пострілами.Завдяки її розмаху тобі не потрібні точні|попадання щоб зашкодити супернику.|Атака: Стріляй (кілька разів)
04:05=Прямуй під землю! Візьми відбійний молоток,|просвердли в землі дірку та досягни інших областей.|Атака: Почни або заверши рити
04:06=Засмутився? Немає можливості атакувати? Хочеш зберегти|боєприпаси? Без проблем! Просто пропусти хід, боягузе!|Атака: Пропусти свою чергу без бою
04:07=Переміщуйся на далекі відстані з допомогою мотузки.|Використай момент хитання щоб штовхнути інших їжаків|чи кинь в них гранату або іншу зброю.|Атака: Зачепи або звільни мотузку|Довгий Стрибок: Кинь гранати чи подібну зброю
04:08=Утримуй ворогів на відстані, кинувши міну|у вузький прохід або прямо їм під ноги.|Тікай подалі поки вона не здетонувала!|Атака: Кинь міну собі під ноги
04:09=Вагаєшся відносно цілі? Візьми Пустельного|Орла та стріляй аж до чотирьох разів.|Атака: Стріляй (кілька разів)
04:10=Груба сила - завжди варіант. Кинь цю класичну|вибухівку поруч з ворогом та відступай.|Атака: Кинь динаміт собі під ноги
04:11=Позбудься ворога, відправивши його за межі|мапи чи у воду. А як щодо|пограти бейсбол мінами з друзями?|Атака: Дубась все, що бачиш перед собою
04:12=Підійди близенько та розкрий всю силу|цієї майже смертельної техніки бойових мистецтв.|Атака: Виконай Козацький Удар
04:13=UNUSED
04:14=Боїшся висоти? Краще візьми парашут.Він|відкриється коли ти будеш падати та|вбереже твого їжака від поранення.|Атака: Розкрий парашут|Довгий Стрибок: Кинь гранати чи подібну зброю
04:15=Поклич літак для атаки ваших ворогів|бомбардуванням.|Вліво/Вправо: Визнач напрямок нападу|Курсор: Вибери цільовий регіон
04:16=Поклич літак для скидання кількох мін|в вибрану область.|Вліво/Вправо: Визнач напрямок нападу|Курсор: Вибери цільовий регіон
04:17=Необхідне укриття? З допомогою|паяльної лампи вирий тунель|в землі і забезпеч себе укриттям.|Атака: Почни або заверш рити
04:18=Потрібний додатковий захист або хочеш пройти|непрохідну землю? Розмісти кілька балок як|тобі до вподоби.|Вліво/Вправо: Вибери потрібну балку|Курсор: Встанови балку в доступне місце
04:19=Застосована в потрбний момент телепортація|може бути могутнішою більшості зброї,|оскільки дозволяє вберегти їжаків від|небезпечних ситуацій за лічені секунди.|Курсор: Вибери цільовий регіон
04:20=Дозволяє здійснити поточний хід|іншим їжаком.|Атака: Ввімкни перемикання їжаків
04:21=Стріляє гранатоподібним снарядом, який|при зіткненні розлетиться на декілька бомб.|Атака: Стріляй з всієї сили
04:22=Не лише для Індіани Джонс! Батіг корисний|в багатьох ситуаціях. Особливо|коли треба штовхнути когось з кручі.|Атака: Бий все, що бачиш перед собою
04:23=Коли нічого втрачати, це може бути|доречним. Принеси їжака в жертву, запустивши|його в певному напрямку та шкодячи всьому|на його шляху.В кінці шляху він вибухне.|Атака: Почни спустошливу та смертоносну атаку
04:24=З днем народження! Запусти цей торт, нехай він|йде прямо до твоїх ворогів і влаштує їм вибухову|вечірку. Торт може пройти майже всюди|але може вибухнути раніше, ніж треба.|Атака: Запусти торт або хай зупиниться і вибухне
04:25=Використай це маскування, щоб ворог стрибнув|назустріч твоєму їжакові (і в яку-небудь щілину або яму).|Атака: Візьми костюм і спробуй спокусити іншого їжака
04:26=Кинь цей соковитий кавун в ворогів. Коли вийде|час на таймері, він буде розбитий на кілька|вибухових кусків.|1-5: Встановити таймер кавуна|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше
04:27=Щоб на суперників випав пекельний дощ|візьміть цю диявольську вибухівку. Не підходьте близько|бо іскри можуть летіти ще довго.|Атака: Утримуйте щоб стрельнути сильніше
04:28=Через короткий час після запуску цієї ракети вона|почне бурити землю і вибухне як тільки спрацює|детонатор чи вона знов зіштовхнеться з поверхнею.|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше
04:29=Це тобі не іграшка! Цей пістолет стріляє купою|маленьких кольорових кульок, начинених вибухівкою.|Атака: Стріляй з всієї сили|Вверх/Вниз: Змінюй ціль
04:30=Поклич літак для атаки потужним напалмом.|При правильному виборі цілі ця атака може|викоренити величезні частини ландшафту та|їжаків, які там опинились.|Вліво/Вправо: Визнач напрямок нападу|Курсор: Вибери цільовий регіон
04:31=Літак є чудовою зброєю для збору ящиків чи|атаки на віддалених їжаків. Скеруй його на|ворога або скинь перед цим пару бомб.|Атака: Запусти літак або скинь бомби|Довгий Стрибок: Нехай валькірії вступають в бій|Вверх/Вниз: Керуй літаком
04:32=Слабка гравітація ефективніша за будь-яку дієту! Стрибай|вище і на більші відстані або дозволь ворогам|літати ще краще.|Атака: Активувати
04:33=Інколи просто нобхідний цей бонус, щоб нанести|більше шкоди.|Атака: Активувати
04:34=Не чіпайте мене!|Атака: Активувати
04:35=Інколи час минає занадто швидко. Візьми додаткові|секунди, щоб завершити атаку.|Атака: Активувати
04:36=Так, інколи просто немає цілі. На|допомогу прийдуть сучасні технології.|Атака: Активувати
04:37=Не бійся денного світла. Вампіризм буде діяти|лише протягом одного ходу, але передась тобі|життя, яке ти забрав в інших їжаків.|Атака: Активувати
04:38=Снайперська гвинтівка може бути найбільш руйнівною|зброєю у твоєму арсеналі, але вона не є ефективною|на близьких відстанях. Шкода зростає зі збільшенням|відстані до цілі.|Атака: Стріляй (двічі)
04:39=Лети до іншої частини карти на літаючій тарілці.|Цей важко керований пристрій здатний перенести|тебе на практично будь-яку позицію поля бою.|Атака: Активувати|Вверх/Вліво/Вправо: Приклади зусилля в одному напрямку|Довгий Стрибок: Кинь гранати чи подібну зброю
04:40=Покрий землю вогнем, використавши цю плашечку|наповнену горючою (незабаром) рідиною.|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше
04:41=Природа може переплюнути навіть літаючу|тарілку. Пташка може поносити їжака|навколо та скинути яйця на ворогів!|Атака: Активуй та скинь яйця|Вверх/Вліво/Вправо: Лети в одному напрямку
04:42=Цей портативний портал здатний миттєво перенести|вас, ваших ворогів, чи ваше озброєння між двома|точками на місцевості.|Використовуйте його з розумом і ваша кампанія буде...|ДУЖЕ УСПІШНОЮ!|Атака: Вистріли портал|Переключити: Змінюй колір порталу
04:43=Проведи свій музичний дебют з величезним|успіхом! Скинь фортепіано з небес, але май|на увазі...хтось повинен на ньому грати,|і це може коштувати тобі життя!|Курсор: Вкажи цільовий регіон|F1-F9: Грай на піаніно
04:44=Це не просто сир, це біологічна зброя! Він не|нанесе багато шкоди, коли таймер досягне нуля,|але він точно отруїть всіх, хто відчув його запах!|1-5: Встановити таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше
04:45=Всі ці класи фізики нарешті окупились, пусти|руйнівну Синусну хвилю на ворогів. Бережись,|ця зброя не іграшка. (Ця зброя не завершена)|Атака: Стріляй
04:46=Облий противників шипучим рідким вогнем.|Аж зігріває серце!|Атака: Активувати|Вверх/Вниз: Продовжуй цілитись|Вліво/Вправо: Змінюй силу пострілів
04:47=Подвійні веселощі з двома гострими, підлими,|липкими мінами. Налаштуй ланцюгову реакцію|або захищайся (або і те і те!)|Атака: Утримуй щоб кинути сильніше (двічі)
04:48=Чому всі образи повинні отримати кроти?|Зробити з їжака божевільного теж весело!|Удар цим молотком забере у їжака|третину здоров'я і заб'є його під землю.|Атака: Активуй
04:49=Воскреси своїх друзів! Але май на|увазі що це воскресить також і ворогів.|Атака: Утримуй атаку для повільного відновлення|Вверх: Пришвидш відновлення
04:50=Хтось ховається під землею?|Вирий їх атакою дрелями!|Таймер керує тим, як далеко вони будуть рити.
04:51=Здійсни халявний удар, шпурни грудку багна.|Трохи пече і відкидає їжака назад.
04:52=UNUSED
04:53=Здійсни подорож крізь час та простір,|залишивши товаришів битись далі самим.|Будь готовий повернутись в кожну мить,|або до Раптової смерті або до їх поразки.|Відмова. Не працює в Раптовій Смерті,|якщо ти один, або якщо ти Король.
;04:54=НЕЗАВЕРШЕНО
04:54=Розпили потік лепких пластівців.|будуй мости, хорони ворогів, перекривай тунелі.|Стеж щоб на тебе не впала жодна з них!
04:55=Льодовиковий період повертається!|Заморозь їжаків, нехай послизнуться або|врятуй себе від потопання заморозивши воду.|Атака: Стріляй
04:56=Ти можеш кинути два дровооли у ворога,|блокувати проходи і тунелі і навіть дертись догори!|Вважай! Гра з ножами небезпечна.|Атака: Утримуй щоб кинути сильніше (двічі)
04:57=Збудуй еластичну гумову перегородку,|від якої їжаки та інші речі|відпружинюють без пошкоджень.|Вліво/Вправо: Змінюй напрямок перегородки|Курсор: Встанови перегородку в можливе положення

05:06=Карма: Їжаки будуть розплачуватись за нанесену шкоду
05:07=Захистіть Короля: Не дозвольте вашому королеві вмерти!
05:08=Розмістіть Їжаків: Розмістіть їжаків перед початком гри
05:09=Артилерія: Їжаки не можуть змінювати позицію
05:10=Неруйнівна Місцевість: Більшість зброї не буде руйнувати місцевість
05:11=Спільні Боєприпаси: Всі команди одного кольору діляться боєприпасами
05:12=Мінні Таймери: Міни здетонують через %1 секунд(у)
05:20=Зброя не розподіляється між їжаками
05:21=Збірна Команда: Команди одного клану виконують послідовні ходи|Спільний Час: Команди одного клану ділять між собою час ходу