diff -r 39ab70b37e01 -r 360268b56eac share/hedgewars/Data/Locale/uk.txt --- a/share/hedgewars/Data/Locale/uk.txt Wed Dec 01 01:43:55 2010 +0100 +++ b/share/hedgewars/Data/Locale/uk.txt Wed Dec 01 20:43:35 2010 +0300 @@ -3,7 +3,7 @@ 00:00=Граната 00:01=Кластерна бомба 00:02=Базука -00:03=Наводима Бджілка +00:03=Навідна Бджілка 00:04=Рушниця 00:05=Відбійний молоток 00:06=Пропустити хід @@ -42,10 +42,15 @@ 00:39=Літаюча тарілка 00:40=Коктейль Молотова 00:41=Пташечка -00:42=Portable Portal Device -00:43=Piano Strike -00:44=Gas grenade -00:45=Sine Gun +00:42=Портативний портал +00:43=Напад піаніно +00:44=Старий лімбургський сир +00:45=Синусна рушниця (beta) +00:46=Вогнемет +00:47=Липка міна +00:48=Молоток +00:49=Воскрешатор +00:50=Напад дрелі 01:00=Вперед до перемоги! 01:01=Нічия @@ -59,8 +64,9 @@ 01:09=Синхронізація... 01:10=Використання цього засобу не завершить хід! 01:11=Ця зброя чи засіб ще не доступний! -01:12=Last round till Sudden Death! -01:13=%1 rounds till Sudden Death! +01:12=Останній раунд до Раптової Смерті! +01:13=%1 раундів до Раптової Смерті! +01:14=Приготуйся, %1! ; Event messages ; Hog (%1) died @@ -262,15 +268,22 @@ 03:39=Пристрій для Переміщення 03:40=Спалююча Граната 03:41=Фанат Криків -03:42=I'm making a note here... +03:42=Я занотовую... ; the misspelled "Beethoven" is intentional (-> to beat) -03:43=Performing Beathoven's deadly sonata +03:43=Виконання смертельної сонати Бетховена +03:44=Кращий до: 1923 +03:45=Сила науки +03:46=Гаряче Гаряче Гаряче! +03:47=Приліпіть їх де треба! +03:48=Час молотка! +03:49=Робить те, що ви подумали +03:50=Кротячий фанат ; Weapon Descriptions (use | as line breaks) 04:00=Атакуй ворогів використовуючи просту гранату.|Вона вибухне як тільки її таймер доходить до нуля.|1-5: Вистав таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше 04:01=Атакуй ворогів використовуючи кластерну|бомбу. Вона розділиться на менші бомби|коли таймер досягає нуля.|1-5: Вистав таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше 04:02=Атакуй ворогів балістичним снарядом,|на політ якого впливає вітер.|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше -04:03=Запусти вибухонебезпечну бджолу, яка|полетить до вибраної цілі. Не стріляй на|повну силу щоб поліпшити її точність.|Курсор: Вибери ціль|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше +04:03=Запусти вибухо-небезпечну бджолу, яка|полетить до вибраної цілі. Не стріляй на|повну силу щоб поліпшити її точність.|Курсор: Вибери ціль|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше 04:04=Атакуй ворогів використовуючи рушницю з двома|пострілами.Завдяки її розмаху тобі не потрібні точні|попадання щоб зашкодити супернику.|Атака: Стріляй (кілька разів) 04:05=Прямуй під землю! Візьми відбійний молоток,|просвердли в землі дірку та досягни інших областей.|Атака: Почни або заверши рити 04:06=Засмутився? Немає можливості атакувати? Хочеш зберегти|боєприпаси? Без проблем! Просто пропусти хід, боягузе!|Атака: Пропусти свою чергу без бою @@ -309,8 +322,14 @@ 04:39=Лети до іншої частини карти на літаючій тарілці.|Цей важко керований пристрій здатний перенести|тебе на практично будь-яку позицію поля бою.|Атака: Активувати|Вверх/Вліво/Вправо: Приклади зусилля в одному напрямку|Довгий Стрибок: Кинь гранати чи подібну зброю 04:40=Покрий землю вогнем, використавши цю плашечку|наповнену горючою (незабаром) рідиною.|Атака: Утримуй щоб стрельнути сильніше 04:41=Природа може переплюнути навіть літаючу|тарілку. Пташка може поносити їжака|навколо та скинути яйця на ворогів!|Атака: Активуй та скинь яйця|Вверх/Вліво/Вправо: Лети в одному напрямку -04:42=ВЕЛИЧЕЗНИЙ УСПІХ| | |(але текст відсутній!) -04:43=(текст відсутній) +04:42=Цей портативний портал здатний миттєво преренести|вас, ваших ворогів, чи ваше озброєння між двома|точками на місцевості.|Використовуйте його з розумом і ваша кампанія буде...|ДУЖЕ УСПІШНОЮ!|Атака: Вистріли портал|Переключити: Змінюй колір порталу +04:43=Проведи свій музичний дебют з величезним|успіхом! Скинь фортепіано з небес, але май|на увазі...хтось повинен на ньому грати,|і це може коштувати тобі життя!|Курсор: Вкажи цільовий регіон|F1-F9: Грай на піаніно +04:44=Це не просто сир, це біологічна зброя! Він не|нанесе багато шкоди, коли таймер досягне нуля,|але він точно отруїть всіх, хто відчув його запах!|1-5: Встановити таймер гранати|Атака: Утримуй щоб метнути сильніше +04:45=Всі ці класи фізики нарешті окупились, пусти|руйнівну Синусну хвилю на ворогів. Бережись,|ця зброя не іграшка. (Ця зброя не завершена)|Атака: Стріляй +04:46=Облий противників шипучим рідким вогнем.|Аж зігріває серце!|Атака: Активувати|Вверх/Вниз: Продовжуй цілитись|Вліво/Вправо: Змінюй силу пострілів +04:47=Подвійні веселощі з двома гострими, підлими,|липкими мінами. Налаштуй ланцюгову реакцію|або захищайся (або і те і те!)|Атака: Утримуй щоб кинути сильніше (двічі) +04:48=Чому всі образи повинні отримати кроти?|Зробити з їжака божевільного теж весело!|Удар цим молотком забере у їжака|третину здоров'я і заб'є його під землю.|Атака: Активуй +04:49=Воскреси своїх друзів! Але май на|увазі що це воскресить також і ворогів.|Атака: Утримуй атаку для повільного відновлення|Вверх: Пришвидш відновлення ; Game goal strings 05:00=Режими Гри @@ -329,3 +348,8 @@ 05:13=Мінні Таймери: Міни здетонують негайно 05:14=Мінні Таймери: Міни здетонують через 0 - 3 секунди 05:15=Модифікатор Шкоди: Будь-яка зброя наноситиме %1% шкоди +05:16=Здоров'я всіх їжаків скидається на кінці ходу +05:17=AI їжаки відроджуються після смерті +05:18=Необмежені Атаки +05:19=Зброя скидається на кінці ходу +05:20=Зброя не розподіляється між їжаками